נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : השכרת דירה באיטליה

דירות נופש בספרד

... (קרא עוד...)

השכרת דירת נופש באיטליה

מתכננים לצאת לחופשה באיטליה? מה דעתכם לחפש דירות נופש במקום בית מלון? במקרה של משפחה, אין ספק כי מדובר בפתרון נוח למדי אשר מאפשר לבני המשפחה לשמור על שגרה מסוימת היות והדירות מזכירות לילדים את הבית. היות ומדובר בעסק... (קרא עוד...)

חופשות סקי באיטליה וחבילות סקי

מחפשים וילות נופש להשכרה לחופשות סקי באיטליה ?ברשותינו מגוון רחב של בתים להשכרה לחבילות סקי באיטליה, הבתים המוצגות באתר זה הינן מדגם מיצג:... (קרא עוד...)

קוליברי הולידייס - חופשה בהתאמה אישית

  וילות ודירות נופש באירופה   חבילות סקי באירופה       וילות נופש ודירות נופש במדינות אירופה השונות: וילות נופש בספרד, וילות נופש באיטליה, דירות נופש בשוויץ, דירות נופש ביער השחור... (קרא עוד...)

וילות בכרתים

אם אתם בוחרים לבקר בקרוב בכרתים, ראוי כי נדבר על האי היותר נחשב. כרתים הוא למעשה אתר תיירותי לכל דבר וכמדי שנה בקיץ ואפילו לפני, פוקדים אותו לא מעט מבקרים. האם ראוי להשתכן בבית מלון? מה הם תנאי הלינה ומה מציע המקום למטייל?... (קרא עוד...)

לקוחות קולברי ממליצים

  טיול משפחתי בשוויץ ששון הגענו אליך דרך האינטרנט בחיפוש של דירה ורכב לטיול שוויץ התקשרנו ומעברו של הקו היה איש אדיב מאד וסובלני שהבטיח לבדוק וחזר אלינו עם הצעה. החלטנו להזמין דרכך אם לומר את... (קרא עוד...)


* שם מלא: * אימייל: * טלפון: תוכן הפניה:
Captcha

  וילות נופש בספרד 

 וילות נופש בספרד

______________________

  וילות נופש בכרתים 

  וילות נופש בכרתים

______________________

  דירות נופש ביער השחור 

חבילות סקי באוסטריה
כאשר מדברים על חבילות סקי באוסטריה, מדברים על אחד מענפי הספורט היותר נחשקים. קרא עוד...


מתי כדאי להזמין חופשת סקי
אז מתי כדאי לרכוש נסיעה או חופשת סקי? סקי הוא למעשה ספורט הקשור בימות החורף
ולכן ראוי להגדיר אותו בין עונות דצמבר ועד אפריל. קרא עוד...

וילות בכרתים
אם אתם בוחרים לבקר בקרוב בכרתים, ראוי כי נדבר על האי היותר נחשב. כרתים הוא למעשה אתר תיירותי לכל דבר וכמדי שנה בקיץ ואפילו לפני, פוקדים אותו לא מעט מבקרים. קרא עוד...