כפר נופש בהולנד למשפחות מחירים

נכון, כאשר יוצאים לחופשה משפחתית אתם יודעים שעומדת בפניכם הוצאה כספית, הכוללת בין היתר את הטיסות, השהייה והלינה, ביקורים באטרקציות, קניות ועוד. מצד שני, אין זה אומר שעליכם לחזור הביתה אחרי כמה ימים של חופשה עם בור ענק בחשבון הבנק, ובהחלט כדאי לבצע השוואות מחירים ולהגדיר תקציב לחופשה.

דברים אלו נכונים לגבי כל יעד חופשה בעולם, וכך גם לגבי הולנד שאיננה נחשבת יקרה במיוחד בהשוואה לאירופה אך עדיין מחייבת הוצאות שונות. בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם מגוון איכותי של כפרי נופש בהולנד במחירים נוחים, שאינם באים בשום אופן על חשבון רמת האירוח, השירות והמיקום האטרקטיבי.

למידע נוסף לחצו כאן

מה משפיע על העלויות של כפרי נופש בהולנד?

אם תבצעו על כפרי נופש בהולנד השוואת מחירים תקבלו טווח רחב יחסית של עלויות, המתומחרות ביורו ולרוב מתייחסות לעלות לפי שבוע שהייה. אכן, לעיתים קיימים פערים של עשרות ומאות יורו לשבוע שכן הדבר תלוי במשתנים כמו מיקום הכפר, מספר הנפשות שאפשר לארח בכל דירה, המוניטין של המקום, רמת האירוח והאבזור, וכן עמלות תיווך של החברה המשווקת. לאור קשרים ענפים עם ספקי שירות וסוכנים בהולנד ביכולתנו להציע לכם כפרי נופש בהולנד במחירים אטרקטיביים במיוחד.

כך לדוגמא, בימים אלו אנו מציעים בתים בגדלים שונים בכפר נופש איכותי הממוקם מדרום לעיר הבירה אמסטרדם. מדובר בבתים עם שלושה חדרי שינה, מקלחות ושני חדרי שירותים המתאימים עד ל- 6 אנשים וכוללים מטבח מאובזר עם כל הנחוץ לבישול עצמאי, כמו גם מכונת כביסה, אינטרנט אלחוטי וטלוויזיה. מדובר בכפר השוכן בסמוך למגוון אטרקציות שמתאימות לכל המשפחה, וכן למרכז קניות, בתי קפה ומסעדות, כאשר ליד כל בית בכפר קיימת פינת ישיבה פרטית משלכם. כל זאת בעלות אטרקטיבית המתחילה בשבע מאות שלושים יורו לשבוע, אך חשוב לוודא עימנו שהמחיר נכון ליום בו התקשרתם עימנו.

שומרים על תקציב מאוזן בהולנד

מלבד כפר נופש בהולנד למשפחות במחירים נוחים, שיחה עם נציגינו תעזור לכם להבין כיצד שומרים על תקציב מאוזן במהלך החופשה. הנציגים שלנו מכירים היטב את הולנד בכלל ואת הסביבה הסמוכה לכפר שלכם, ולכן ביכולתם לסייע רבות בחיסכון היכן שניתן. כך למשל, ישנם פארקים ואטרקציות בהולנד שעבורם משתלם יותר לקנות כרטיס יומי, כמו אוטובוס לשייט בתעלות באמסטרדם, מאשר להשכיר סירה למספר שעות. בנוסף, ישנם מקומות שבהם המחירים עולים בתקופות היותר מבוקשות, ולהיפך, ואנו יכולים גם להכווין אתכם למסעדות מצוינות שאינן יקרות מדי, או לסופרמרקט שבו תוכלו לעשות קניות בזול. יש לציין כי באופן כללי הולנד זולה יותר מישראל, ובוודאי אם אתם עושים קניות במקומות עממיים שאינם פונים רק לתיירים.

לפרטים נוספים בנושא ולביצוע הזמנות, התקשרו אל נציגי קוליברי הולידייס בטלפון 02-5335142.