כפרי נופש בהולנד

לא מעט אנשים מתקשרים אל הנציגים של קוליברי הולידייס ושואלים אותנו מהו כפר הנופש הכי טוב בהולנד? על השאלה הזו אין תשובה אחת וחד משמעית מאחר שישנם המון כפרי נופש בהולנד ולכל אחד מהם יש את המאפיינים המיוחדים שלו. לכן שאלה היותר נכונה היא, מהו כפר הנופש שיהיה הכי טוב לכם בהתאם לצרכים שלכם ולמאפייני הנופשים.

למידע נוסף לחצו כאן

מי יוצא לחופשה בהולנד?

זוהי השאלה החשובה ביותר והיא שתקבע מהו כפר הנופש הכי טוב עבורכם. חשוב להבין שבהולנד יש המון מוקדי עניין ואטרקציות בתוך אמסטרדם ומחוצה לה. כך לדוגמא, בין האטרקציות שנמצאות מחוץ לבירה ההולנדית ניתן למנות את פארקי השעשועים אפטלינג ודאונרל, עולם המים בסווינינגן, שוק הגבינות של אלקמר, שמורת הטבע המדהימה בטסל, מוזיאון הגבינה של הולנד, וגם גני חיות, מוזיאונים, שייט בתעלות, פארקים לאומיים ועוד. את האטרקציות שתרצו לבקר בהן חשוב לבחור לפי ההעדפות של מי שיוצא לנופש, שמצד אחד ילהיבו וירגשו את הצעירים שבחבורה, ומצד שני יעניקו למבוגרים רגעים של עניין, סקרנות ושלווה. כמובן, אם יוצאים לנופש זוגי כדאי לשלב חוויות רומנטיות כמו ביקור בשוק הפרחים הצף או שייט לילי בזוג בתעלות של עיר הבירה.

לאחר שהבנתם אילו מקומות, פחות או יותר, יכולים להתאים לכם בהולנד, תוכלו לעבור לבחירת כפר נופש שנמצא במרחק לא רב מהן. אמנם הולנד איננה מדינה גדולה במיוחד אך בוודאי לא תרצו לבלות שעות ארוכות בנסיעה הלוך וחזור לאטרקציה אחת. לכן, אם למשל מרבית האטרקציות שמעניינות אתכם נמצאות באמסטרדם, בחרו כפר נופש הנמצא ממש בסמוך לבירה או במחצית הדרך בערך בין אמסטרדם לבין אטרקציות אחרות כמו פארק אקסטרים או עולם המים.

ובאשר לתנאים, מטבע הדברים כפרי נופש בהולנד נבדלים זה מזה מבחינת רמת האירוח, אך אינכם צריכים לחשוש. באתר האינטרנט של קוליברי הולידייס תוכלו להזמין דירה בכפרי נופש איכותיים ובדוקים השוכנים במקומות יפהפיים, אשר רמת האירוח בהם משביעת רצון לכל הדעות, ולמעלה מכך.

מעוניינים בהכוונה מקצועית לבחירת כפר הנופש הכי טוב הולנד עבורכם? התקשרו כעת לנציגים שלנו בטלפון 02-5335142.