כפר נופש בהולנד עם ילדים

מתכננים את החופשה המשפחתית הבאה בהולנד? מצוין! אתם מודעים לאפשרות של שהייה בכפר נופש בהולנד עם ילדים? אם לא, חשוב שתבינו שמדובר באופציה נהדרת גם עבורכם וגם עבור הצעירים שבחבורה.

למידע נוסף לחצו כאן

כפרי נופש לחופשה מושלמת

באתר האינטרנט שלנו תוכלו להתרשם משורה ארוכה של כפרי נופש בהולנד לילדים ולמבוגרים, אשר לכל אחד מהם מאפיינים שונים. באתר ממתינות לכם תמונות רבות הממחישות את כפר הנופש מבחוץ ומבפנים, וכמו כן מסופק מידע בסיסי אודות הכפר. במידה שתרצו לקבל פרטים נוספים עליו או להזמין בו דירה, תוכלו להתייעץ עם המציגים המקצועיים שלנו, שמכירים היטב את סביבת הכפר על המקומות המעניינים והאטרקטיביים ביותר לכל הגילאים ותחומי העניין. בכל מקרה, כאשר אתם בוחרים כפר נופש בהולנד עם ילדים כדאי שתשימו לב למספר היבטים בסיסיים:

  • מספר הנופשים – בניגוד לבתי מלון שבהם קיימת מגבלה משמעותית על מספר המשתתפים שיכולים ללון בחדר, בדירות של כפרי נופש המגבלה אינה כה רצינית. אם יש לכם משפחה אתם בוודאי מכירים את אי הנוחות של חלוקתה לשניים או שלושה חדרים במלון, כאשר בכל פעם צריכים לעבור דרך המסדרון רק בשביל להיפגש. לעומת זאת, כפרי נופש בהולנד עם ילדים מאפשרים לכל המשפחה לשהות תחת קורת גג אחת בדירה משלה. לכן מה שחשוב לברר הוא רק את מספר הנפשות המקסימאלי שיכול להתארח בדירות בכפר, כאשר לפעמים המספר עומד על 6 אנשים, לפעמים על 9 וכן הלאה.
  • מיקום הכפר – אמנם בהולנד המרחקים לא גדולים במיוחד אך עדיין לא רצוי לבזבז זמן חופשה יקר על נסיעות ארוכות, מהכפר אל האטרקציות ובחזרה. לכן, ההמלצה הכללית היא לבחור בכפרי נופש הממוקמים עד כשעה נסיעה מאמסטרדם ולא יותר מכך, אלא אם כן אתם מעוניינים דווקא באטרקציות שאינן סמוכות לעיר הבירה. מעבר לכך, כדאי להתרשם מתמונות של הכפר כדי להתחיל להרגיש את האווירה שבו, ולבדוק מה יש בסביבתו הקרובה כגון מסעדות, בתי קפה, כפרי דייגים ואטרקציות לילדים.
  • האטרקציות הכי טובות לילדים – הקרבה לאמסטרדם אמנם חשובה אך היא לא חזות הכל, מאחר שבהולנד יש המון אטרקציות מגניבות לילדים שאינן שוכנות בעיר הבירה. כך למשל, אפשר לבלות בפארקי שעשועים, עולם המים, גן חיות, שמורות טבע מרהיבות, מוזיאונים מיוחדים לגבינות, שווקים צבעוניים, וכדומה. לכן, בחרו כפר שלא צריך לנסוע ממנו מרחקים ארוכים כדי להגיע לאטרקציות שיכולות להתאים לילדים שלכם.

המעוניינים להזמין דירה בכפר נופש בהולנד עם ילדים ולקבל הכוונה ופרטים מלאים על המקום, מוזמנים להתקשר אל נציגי קוליברי הולידייס בטלפון 02-5335142.