כפר נופש ביער השחור

אזור היער השחור בדרום גרמניה משתרע על פני שטח עצום, ומציע לצד האטרקציות הרבות גם שפע של אפשרויות לינה. בין היתר ניתן לשהות בדירות ובבתי נופש, וכן בתוך כפר נופש ביער השחור.

למידע נוסף לחצו כאן

מדוע לבחור בכפר נופש ביער השחור?

כפר נופש ביער השחור בגרמניה מהווה למעשה הרחבת הקונספט של בית דירות, או של יחידות דיור עצמאיות המושכרות לתיירים שמגיעים לאזור. מאחר שענף התיירות מהווה את פרנסתם המרכזית של התושבים, מדובר בדירות נוחות, מעוצבות ומסוגננות באווירה נעימה ושלווה. ההבדל במרכזי בין כפר נופש לבין דירה הוא שהראשון מורכב למעשה ממספר בתי דירות ונפרש על פני שטח גדול יותר המוקדש למשכירים. על כן, הוא מצד אחד פחות פרטי ואינטימי אך מצד שני יש יותר הזדמנויות למפגשים אנושיים מעניינים בסביבה של חופש ונופש. בנוסף, בזכות השטח הנרחב אפשר למצוא בכפר הנופש גם מתקני שעשועים, גנים קטנים לרשות הציבור לצד גינות פרטיות, פינות לפיקניק, מקומות למשחקי כדור וכדומה. כמובן, הדירות המוצעות בכפר הנופש אינן נופלות ברמתן מאלו שמשכירים בבית דירות יחיד, והן כוללות את כל האבזרים הנחוצים להנאה מחופשה נוחה ושקטה. לכן, בשורה התחתונה כפר נופש ביער השחור עם ילדים מהווה אופציה מצוינת.

באיזה כפר נופש לבחור?

התשובה לשאלה זו איננה חד משמעית שכן כל מטייל או משפחה מטיילת מביאים את תחומי העניין שלהם. יחד עם זאת, מה שבטוח הוא שהחלק הדרומי של היער מרכז את מרבית היעדים שיכולים לעניין ילדים, ומכאן גם משפחות בהרכב מלא. לכן, אם מדובר במשפחה עדיף שלא להשכיר דירה בבית דירות או בכפר נופש השוכן במרחק רב מדי מהאזור הדרומי, ועדיף שהמיקום יהיו ממש בליבו. אם לא כן אתם עלולים למצוא את עצמכם מבלים שעות רבות ויקרות של חופשה בנסיעות בדרכים. אמנם הנסיעות עוברות בנופים אירופאים יפהפיים של הרים, יערות, נהרות ומפלים, אך לא רק בשביל זה הגיעו הילדים לחופשה. מעבר לכך, אם אתם יוצאים ליער השחור כזוג המחפש אינטימיות ורומנטיקה, שווה לבדוק את האווירה והתפוסה בכפר הנופש, ואולי הפתרון הטוב ביותר יהיה דווקא בקתה משלכם. בכל מקרה, אנו ממליצים לפנות אל נציגינו שיש להם רקע עשיר והיכרות מצוינת עם כפרי נופש ביער השחור, עם האווירה השוררת בהם ועם היעדים הטובים והמעניינים בכל אזור. אנו נשמח לסייע לכם לתכנן את החופשה וכמובן לבחור את כפר הנופש שהכי מתאים לרצונותיכם.

לפרטים נוספים, הזמנות והכוונה מנציג התקשרו אל נציגינו בטלפון 02-5335142.