חופשת סקי בצרפת

הפסגות הגבוהות ביותר של האלפים נמצאות בצרפת ואתרי הסקי הינם הגבוהים ביותר באירופה עם מסלולים רבים, מה שהופך את עונת הגלישה לארוכה במיוחד ותורם לשלג איכותי. צרפת הינה מעצמה בתחום הסקי ויש בה אתרים ברמה מעולה עם רמת תחזוקה מצוינת. האתרים ממוקמים בגובה רב וקרובים מאד למסלולים, המעליות מודרניות וכל השירותים הנלווים הינם ברמה הגבוהה ביותר.

למידע נוסף לחצו כאן

חופשות סקי בצרפת הינן מהחופשות האהובות ביותר על ידי תיירים ישראלים ויש לכך סיבות מצוינות, אתרי הסקי הינם ברמה גבוהה מאד, הם מודרניים ומספקים את כל התנאים לחופשה מוצלחת. בצרפת יש מאות מסלולי סקי, באורך כולל של אלפי ק"מ שמתאימים לכל סוגי הגולשים, מהגולש הטירון שזאת הפעם הראשונה שהוא מתנסה בחוויית הגלישה ועד לגולש המנוסה ביותר שחווה כבר כמה וכמה פתיתי שלג על פניו במהלך החיים. המסעדות  בעיירות הסקי ידועות באוכל המצוין והאנין שלהן וגם חיי הלילה משובחים וניתן למצוא בהן בארים ומועדונים ששמם נודע בקרב הגולשים.

איזה אתרים מומלצים לחופשת סקי בצרפת?

האזור המפורסם ביותר הינו אזור הסקי המשלב בתוכו שלושה עמקים ומכיל ארבעה אתרים ידועים מאד: ואל טורנס, לה מנוייר, מריבל, וקורשוול. חבל ארץ זה, כולל למעלה מ650 ק"מ של מסלולי גלישה וידוע כאחד ממרחבי הסקי הגדולים בעולם. אזורים מפורסמים נוספים הם: מרחב הסקי – פורט דה סוליי שנמתח בין צרפת ושוויץ, בצדו הצרפתי ישנם שמונה אתרי סקי, שהידועים בהם הם: אבוריאז' ושאמוני.

אם אתם מתעניינים בחופשת סקי בצרפת, מחיריםשל חבילות, טיסות, מלונות, ותאריכים מומלצים. נשמח מאד אם תפנו אלינו לקבלת מידע עדכני על כל האפשרויות לחופשה מושלמת בצרפת. בגלל ההיצע הגדול של אתרי הסקי והאופציות הרבות לחבילות, ניתן לתפור חבילה מפנקת שתתאים בדיוק לצרכים המיוחדים שלך.  אנו מתמחים כבר שנים רבות בבניית חבילות אטרקטיביות  לחובבי הספורט המיוחד הזה. יש לנו מאגר עצום של דירות נופש מיוחדות, צימרים ומלונות. ולפני הנסיעה נשמח לצייד אתכם בטיפים מעולים לפני ההגעה אל אתר הסקי: דרכי הגעה אליו, מסעדות מומלצות, אטרקציות  באזור ועוד.

נשמח אם תצרו אתנו קשר בטלפון: 02-5335142 או כאן.